Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V Dr.Vapes PINK

Od TI Juice se k nám dostala řada PINK od výrobce Dr.Vapes.

Další tři aromata perfektně se hodící na teplejší dny v roce. Všechny se dají zařadit do ovocno-sladkých aromat, která staví svůj základ na chuti černého rybízu, přesto je však každé trochu jiné. Nečekejte žádné dlouhé čtení, tato aromata jsou si poměrně hodně podobná, jen s malými rozdíly v chuti a vůni.

Dr. Vapes PINK

Nejdříve se klasicky podíváme na to, co je všechny spojuje po stránce balení.

Aromata jsou v 60ml lahvičkách, stejných jako mají např. Sparkling Vibes, taktéž od TI Juice, tudíž můžete čekat pevně držící trysku, která má lehkou tendenci rosit do víčka.

Každé lahvičce vévodí tvář kočkovité šelmy, proto jsem jim začal neoficiálně říkat - řada "Růžového Pantera"

V lahvičkách se převaluje 14 ml aromatu a všechny tři voní naprosto skvěle. Dnes udělám trochu změnu a budu testovat v RTA. Konkrétně v Dead Rabbit RTA V2, který mi tyhle mňamky podal zatím nejlépe. Opět připomínám, že vnímání chutí máme každý maličko jiné, a co jede mně, nemusí šmakovat vám.

 

Dr.Vapes SOUR (62%)


Jako první sáhnu po aromatu, které by mělo být rybízově kyselé

Dr.Vapes SOUR

Jedná se o kombinaci šťávy z černého rybízu, cukrové vaty a dle popisu by měl potah zanechat trochu nakyslou dochuť v ústech. Po přičichnutí k lahvičce, po mně útočí rybízová nálož, která je lehce nasládlá už při ovonění.

Co se týká chuti, v prvním potažení cítím plnou hu** černého rybízu, zabaleného do sladké složky, typická nakyslost rybízu se zde ale nijak výrazně nekoná. Spíš bych přirovnal tohle aroma k bonbonům Bon Pari, než abych v něm vyloženě hledal ovocné aroma. Celkem věřím, že zmíněná kyselost by aromatu prospěla, bohužel ji téměř necítím ani po celodenním vapování. Příchuť jako taková, mě ale docela baví a určitě se nevidíme naposledy.
 

Dr.Vapes CANDY (63%)


Zde se jedná dle popisu o sladký rybízový bonbon. Tak uvidíme v čem se bude odlišovat od "Bon Par" z prvního testovaného. Popisovat očmuchánání lahvičky nemá moc smysl, cítím z ní v podstatě to stejné co z předchozí. A to je fajn.

První co vnímám při potahu je dost výrazná sladkost liquidu, která je příjemně doplněna zmírněnou nakyslostí černého rybízu. Složky se zde nijak nemlátí mezi sebou a příjemně se doplňují. Musím uznat, že tohle se celkem povedlo. V podstatě aroma odpovídá popisu do puntíku. Rybízový bonbon který vás vrátí do dětství.

Všechny tři kousky z této řady, jak název napovídá, jsou výrazně růžové až možná červené. Myslím barvu samotného liquidu. Přichází tedy na téma - jak to zasv*ní vatu? Nepoznal jsem nějaké drastické špinění oproti čirým liquidům. Barva je spíš na efekt v tanku, nemělo by to zvýšit spotřebu příslušenství při vapingu.

Mimochodem mám stejně dojem, že je to spíš červený rybíz, než černý rybíz. Alespoň občas mi to tak přijde.

 

Dr.Vapes COLADA (69%)


Dr.Vapes COLADA

Pink Colada "Piňkoláda" je kombinace rybízu, ananasu, kokosu a trošky coolingu. To zní dost zábavně, co? Ve vůni zde jasně dominuje kokos, který je věrný své předloze. Jen s lehkým náznakem cítím špetku ananasu, rybíz kde nic, tu nic.

Co se chuti týká tak musím uznat, že mě překvapila síla chladivosti tohohle liquidu. Tohle je jak roadtrip na Grossglockner v dubnu, kraťasy, tričko a venku lehce nad nulou.

V kombinaci s kokosem, rybízem a jemnou chutí ananasu se skrývá příjemné překvapení pro chuťové pohárky.

Když jsem četl popis tak jsem si říkal, že to bude něco příšerného. Ale opak je příjemnou pravdou.

Celé tohle aroma spolu strašně hezky funguje, chladivost nakopává chuť kokosu, který zas krásně zabalí ovocnou složku, těžko říct, jestli za ní může ten rybíz, nedá se s jistotou říct - je to spíše "ovocná bobulovina" jestli ten výraz lze použít k vyjádření neurčité ovocné příchutě a ten ananas... tak ten tomu celému dá nefalšovanou šťavnatost, hlavně na výdechu. Hodně lidí se bojí kokosu v aromatech, ale tady se není moc čeho bát, jde o příjemně věrný krémový kokos. Vřele doporučuji zkusit. Nebudete litovat.