Přejít k hlavnímu obsahu

TOP produkty roku 2021 dle našich recenzí

-->

TOP 21

 

Minulý rok jsme pro Vás připravili 31 recenzí na jednotlivé produkty / produktové řady. V tomto článku najdete pomyslný žebříček toho nejlepšího, co se k nám dostalo. Odpověď na otázku: "Jaká je nejlepší elektronická cigareta?" nemáme, každému vaperovi může vyhovovat něco jiného, někdo hledá celodenní baterku především, jinému jde čistě jen o chuť i kdyby to mělo vážit 1 kg a proti tomu jsou i tací, jež chtějí co nejmenší zařízení, třeba i z důvodu "stealth vapingu"
 
Zcela jistě budou lepší přichutě, lepší a pokročilejší HIGH-END setupy a spousta další zajímavé techniky, náš žebříček je poskládaný z toho, co jsme měli možnost sami otestovat.
 
Uvidíme co zajímavého přinese rok 2022 a jakých novinek se dočkáme.

 

Doric

 

TOP 10 Shake & Vape roku 2021:

 

 1. HEADSPIN - Infamous High Five
 2. DRIZZLE DREAM - MOMO
 3. AIRTRACK - Infamous High Five
 4. G-KICK - Infamous High Five
 5. PLUM ENGINE - Adam's Vape (True Tobacco Series)
 6. BOURBON OIL - Adam's Vape (True Tobacco Series)
 7. CHERRY WHEELS - Adam's Vape (True Tobacco Series)
 8. PINK LEMONADE - CōRE by Dinner Lady
 9. TOUCHDOWN - Infamous High Five
 10. CHRISTMAS LATTÉ - Craftman's Custard Christmas Edition

 

Ty kráááásooo! Tak tohle je nářez. To těsto je měkký, vláčný, krásně cítit absolutně skvělým citronem jak zvenku při zažhavení tak i na chuti. Espézetka si mlaskal při testování Drizzle Dream, velmi příjemné překvapení.
Tohle je mnohem propracovanější a povedenější, než Pinkman! Byla reakce Pospiho na Pink Lemonade z nové řady CōRE (Dinner Lady rukopis)
Jaký je poměr kávových zrn (Arabica / Robusta) v téhle záležitosti, vám asi nepovím, nejsem barista. Ale zato vám řeknu, že tohle bude hodně dobrý kafíčko. Jedna z posledních Craftman's novinek roku 2021 - Christmas Latté, ještě k tomu limitovaná, zachutná hlavně milovníkům kávy.

Pumpkin

 

TOP 3 z dual recenzí roku 2021:

 

 1. SHANGHAI - Baccy Roots
 2. APPLE PEAR TOBACCO - Adam's Vape
 3. CARAMEL PUDDING - Adam's Vape

 

Parádní hodnocení a s výrazným náskokem vyhrává SHANGHAI:  "Takhle dokonalé spojení lehkého viržinského tabáčku, příjemné a hlavně autentické chuti vanilky společně s decentní chutí karamelu, jsem už dlouho neměl....a jestli vůbec někdy! / Hodnocení ohledně tabákovek co jsem kdy zkusil: 97%"

Druhé a třetí místo patří podzimním novinkám od Adam's Vape a jen to dokazuje jak velký pokrok se podařilo tomuto výrobci udělat. Jejich obliba roste a kvalita příchutí je na vysoké úrovni.

"V podstatě nevím, do které škatulky bych to zařadil. Ovoce, sladkosti, tabák...ja prostě nevím. Tady je jablíčko fakt velice chutné a hruška taky. Pokud tahle chuť byl pravý záměr, tak tleskám! Pokud ne, tak tleskám také. - Apple Pear Tobacco"
"Tak se pozná špičkový custard. A to je přesně to, o čem tu chci psát. Tohle aroma je takové jaké má být, až cirka po dvou týdnech. - Caramel Pudding"

Taifun

 

TOP 5 Hardware roku 2021:

 

 1. UWELL CALIBURN G2
 2. DOVPO ODIN MINI DNA 75C
 3. THC TAUREN MTL RTA
 4. UWELL AEGLOS P1
 5. VOOPOO VINCI POD

 

Jednoznačným trendem roku 2021 jsou POD systémy, technologie již dnes dovolí nacpat slušnou elektroniku do malé velikosti, stejně tak baterie některých PODů už dnes v pohodě podrží celý den. Chuťově se propast mezi PODy a pokročilejším vape setupem zmenšuje. Prostě a jednoduše, je po tomto druhu eleketronické cigarety poptávka, výrobci se tím pádem soustředí hlavně tímto směrem. Proto se dá očekávat největší posun v roce 2022 právě v kategorii POD.  

Wanted