Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V MOMO Pink Me, Drizzle Dream, Soda-lish

Do rukou se mi k sepsání recenze dostalo několik aromat od MOMO. Dnes se však podíváme jen na tři výše jmenovaná.
Rád bych hned ze startu podotkl, že vnímání chutí máme každý trochu jinak. Co může šmakovat mně, vám nemusí jet. Každopádně kdo nezkusí, nezjistí.

MOMO Pink Me Drizzle Dream Soda-lish

Všechna aromata co tu vypisuji jsou prodávána jako Shake and Vape, nebo chcete-li long fill.
Jedná se tedy o 60ml lahvičku, ve které najdete 20ml aromatu. Co se samotných lahviček týká, tak nemají tendence proslintávat do víčka, tryska drží fest, ale i tak nedoporučuju, z nich ždímat liquid násilím. Kapátko má slušnej průtok, takže i velké tanky naplníte de facto hned.

Pink Me

MOMO Pink Me

Začneme touhle příchutí, která mi z těchto tří přijde taková nejlehčí na „uchopení“. Dle popisu výrobce se jedná o zralé jahody se smetanou, respektive smetanovým mlékem.
Nechal jsem namíchaný liquid týden odležet, sice výrobce doporučuje kratší dobu, nějaké tři dny, ale týden je jistota.

Co se týká vůně linoucí se z lahvičky, přijde mi, že je cítit trochu chemická jahoda a někde na pozadí teprve objevuji onu krémovou složku. Jenže frňák mi moc neřekne, takže hurá s Pink Me do kapáku.

Po prvním ochutnání zjišťuji, že oproti očmuchání je tu všechno naruby. Jahody jsou hezky zabalený do krémovosti smetany nebo mléka, nedokážu úplně rozlišit. Celé je to dokresleno sladidlem, které nepůsobí nijak rušivě a z toho všeho dělá docela fajn jahodovej shake, který můžu bafat celej den, aniž bych se ho převapoval. 

Pink Me se hodně povedlo, kdo vyhledává tyhle kombinace, tak tady si přijde na své a rozhodně se nespálí.

 

Drizzle Dream

 

Výrazně žlutá lahvička lehce napovídá o co tady půjde. Drizzle Dream je dle výrobce skvělý citronový koláč nebo buchta. A na tyhle věci jsem pes! Citronový dezertovky můžu kdykoli, kdekoli a v jakémkoli množství pokud jsou povedené. Opět jsem nechal týden odležet.

MOMO Drizzle Dream

Po čichu cítím z lahvičky lehkou vůni čerstvé bábovky. Nějak nic výrazného. Spíš nic než něco. Šup s Drizzle Dream do kapáku!
První potah a teď stojím před volbou jak napsat tuhle recenzi. V podstatě mám dvě možnosti...

1) Jděte, kupte, zvapujte a opakujte postup do alelujá.

2) Ty kráááásooo! Tak tohle je nářez. To těsto je měkký, vláčný, krásně cítit absolutně skvělým citronem jak zvenku při zažhavení tak i na chuti.
Přesně tohle se MOMO povedlo dostat do Drizzle Dream. Příjemně sladké, v chuti krásně zralé citrony a lehce sladké těsto. Recept se povedlo odladit naprosto skvěle. Jednotlivé složky se krásně doplňují, nic nijak extrémně nevyčnívá nad ostatní a to se mi hodně líbí.

Představte si naprosto perfektní, nadýchanou citronovou buchtu kterou si dáte k snídani ještě teplou a která vám udělá neskutečně dobře po těle.

 

Soda-Lish

MOMO Soda-lish

Výrobce u Soda-Lish tvrdí, že se jedná o kombinaci čerstvé citronády, zralých malin, grepu a špetky švestek.

Ve vůni z lahvičky cítím nádherně zralé švestky tak půl napůl s grepem. Neskutečně příjemná vůně.

Když ochutnám, tak první co mě praští přes jazyk jsou opět švestky, ale už v kombinaci se sladší citronádou. Maliny tu jsou cítit hlavně při výdechu a grep se jen lehce vznáší ve vyfouknuté páře.
Kombinace jako taková je velmi příjemná ovocná souhra chutí. Nic se vyloženě mezi sebou netluče, celkově z toho mám velmi příjemný zážitek. Možná bych uvítal špetku mentolové chladivosti. Věřím, že by to chuť mohlo ještě kousek nakopnout a posunout výš. Nicméně tak jak je, mě rozhodně neuráží a dokážu si ji představit na dlouhodobější vaping. Není to příchuť, ke které bych neměl potřebu, se čas od času vrátit.

 

Celkové hodnocení

Tahle tři aromata se vyloženě povedla. Opět se mi potvrzuje, že ti Angličani příchutě umí.
Nejvíc mi zachutnal Drizzle Dream, u kterého jsem zůstal dřepět jako opařenej. Nečekal bych, že aspoň pro mě neznámá značka, odpálí něco takhle perfektního. Zbylé dvě rozhodně nejsou špatné, ba naopak, ale ten koláč...to je top.