Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE Eleaf Mini iStick 2

Pozor! Balení obsahuje drobné součástky, které můžete nedopatřením vdechnout... Třeba MOD, nebo atomizér

Tohle varování je fakt na místě, protože se spolu dnes podíváme na Eleaf Mini Istick 2 set. Absolutně miniaturní záležitost, která mě popravdě docela baví. Pojďme se pořádně podívat na balení a vše co se tohohle "prcka" týká.

 

Balení

Pidi iStick, pardon, Mini iStick 2 dorazí v černé krabičce s celkem hezkým potiskem. Na krabici najdete samozřejmě vyobrazené zařízení a na zadní straně objevíte popis obsahu balení. Taková ta známá klasika. Co do obsahu, tak je to taková ta klasika. Najdeme tu samotný mod, atomizer GS Air v jeho čtvrté generaci, dvě žhavicí hlavy (0,8ohm a 1,4ohm, obě dvě MESH) , USB-C kablík a samozřejmě nesmí chybět nějaké to čtení.

 Mini 2Mini 2

Zařízení

IStick Mini je skutečně drobounký zařízení. Neznamená to ale, že by byl o něco ochuzen. Baterie není nijak oslnivě velká, alespoň papírově. Ve skutečnosti jejich 1050 mAh bohatě stačí na odpaření 5 ml liquidu, což je velmi slušné. No a kdyby to nestačilo, tak baterii svižně nabijete proudem až 2A.

Čelní strana zařízení je osazena tlačítky pro ovládání modu, přehledným displejem a USB-C nabíjecím portem.

Na vršku je kvalitní 510 závit, který má v sobě výřezy pro podtlakové spínání žhavení, což je mimochodem jedna z funkcí které bych u takového prcka nečekal.

Mini 2

Mile mě u Mini ISticku 2 překvapila možnost nastavení výkonu ve voltech. To se dnes už prakticky nevidí. Nebudu se tu nějak extra rozepisovat, ale když nastavíte 3,7 V a posadíte na to cokoliv, co je schopné iStick utáhnout, nemusíte řešit nastavení výkonu u každého atomizeru zvlášť, výkon ve wattech už si to dopočítá samo. Nástup žhavení po stisku tlačítka fire, je v podstatě okamžitý, podtlakový spínač má prodlevu pouze v řádu milisekund. Za mě velmi dobré.

Atomizer GS Air 4 je 2,5 ml tank s hlavami kompatibilními z celé řady GS Air, což je velmi fajn. Podání chuti je příkladné. Drip tip celkem klasika 510 a 2x "O" kroužek. Po odšroubování vrchní části uvidíte otvory pro vrchní plnění tanku.

Ty jsou skutečně velké, v podstatě si troufám říct, že GS Air 4 naplníte i z kýblu.

Mini 2

Spodek tanku nese kroužek pro úpravu přívodu vzduchu, který se dá úplně uzavřít popřípadě otevřít až do stavu „utažené DL“. Trochu zamrzí, že má tendenci kolem airflow rosit, někdy více a někdy méně. Centrpin tanku je průchozí kvůli podtlakovému spínání na modu a i zde se občas objevila kapička liquidu. 

 

Technické parametry

Rozměry: 32,8 x 21,5 x 97mm
Typ: MTL a DL (dle použité hlavy)
Výkon: 1-25W/1-5V
Nabíjení: USB-C
Typ baterie: integrovaná 1100mAh
Kapacita tanku: 2,5ml
Žhavící hlavy v balení: 0.8 ohm a 1.4 ohm (kompatibilita s celou řadou GS AIR)

 

Hodnocení ve své třídě:

➕ Dva druhy spínání 
➕ Nastavení výkonu ve woltech
➕ Design
➕ Výdrž baterie
➕ Rychlost nabíjení 2A (plně nabito cca za 45 minut)
➕ GS Air variabilita žhavících hlav a podání chuti

➖ 0.8 ohm hlava vydržela jen 4 dny, mohlo však jít o jeden kus
➖ VELMI SNADNO ho ztratíte.

No a jak se s Mini iStick 2 setem žilo?

V podstatě velmi slušně. Rozhodně mě bavila možnost volby spínání žhavení, nastavení výkonu ve voltech je vemi příjemná fičura. Skladnost zařízení ho pasovala na "košilovo-kapesní" zařízení. Náprsní kapsa u košile ho spolehlivě pojmula a skoro nebylo znát, že v ní něco mám. Tenhle prcek hodně překvapil a moc bavil. Za což si vysloužil pěkných 80%, je tam prostor na zlepšení, hlavně v oblasti GS Air tanku a jeho lehkého rosení za všech podmínek. MOD jako takový je svou praktičností a zpracováním v podstatě super a funkční mini modík.


Mini 2