Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE OXBAR Bipod

Dnes se spolu podíváme na naprosto jednoduché a funkční zařízení. Základní e-cigareta, která má rozhodně co nabídnout.

Vezmu to klasicky popořadě, takže začneme balením.

Stejně jako je jednoduchý samotný Oxbar, tak je pěkně jednoduché i balení. Dvě cartridge, nějaké to povídání, samotná cigareta a samozřejmě nesmí chybět ani nabíjecí kabel. Maličká extra záležitost je tu poutko na krk. Trochu retro, ale fajn retro. Tyhle věci frčely tak 10 let zpátky, když se tu ve velkém jely eGo baterky s CE clearomizéry.

Oxbar Bipod je v podstatě klasická tužková základní cigareta.

Disponuje baterií o kapacitě 650 mAh, automatickým žhavením při potahu a USB-C portem. Pěkně jednoduché. Samotná cartridge je osazena meshovou žhavicí hlavou (nevýměnnou) a vejdou se do ní 2 ml liquidu.
Plnění cartridge je tu řešeno celkem rozměrným otvorem, který je překrytý pořádným silikonovým špuntem. Ne nějakým tintítkem, ale fakt velkým kusem silikonu.

Oxbar

Po naplnění nechte novou cartridge stát aspoň pět minut a můžete začít vapovat. Nesmím zapomenout na klasický sloupeček s parametry, bez něj by to nebylo ono!

Technické parametry:

Rozměr: 83,6 mm × 19 mm
Typ: Open POD systém - MTL
Nabíjení: USB-C port
Kapacita Baterie: 650 mAh
Kapacita Cartridge: 2 ml
Podporovaný odpor: 0,8 Ω
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
Materiál: hliníková slitina a PCTG

Oxbar

Tak, to bysme měli.

Teď k samotnému dojmu ze zařízení. Oxbar Bipod je lehounký, to je první, co vás zaujme. Ono 34g není mnoho.  Potažení z příjemně tvarovaného náustku je poměrně dost utažené, což mně osobně fakt vyhovuje. Zkusil jsem cartridgí prohnat všechny možné i nemožné druhy aromat a musím konstatovat, že nejlépe sedí chuťové podání u tabáků. Ovoce a celkově sladkost liquidů je zde lehce utlumena.

Oxbar je rozhodně zajímavá alternativa ke všem těm caliburnům a dalším podům a stojí za zkoušku. Moje dojmy z něj mi hází výsledné číslo 78 %. Skutečně příjemné.