Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V TI JUICE Summer Vibes

Ahoj, dnes si přečtete můj názor na tři novinky z dílny TI Juice, které nám tato firma zaslala do recenze. Jedná se o jejich novou řadu tří příchutí pojmenovanou Sparkling Vibes. Pro testování jsem zvolil Damn Vape Dread RDA osazeným nerez braidy od Braidman The Coilweaver.

Nemůže chybět ani standardní "disclaimer" o tom, že máme každý jiné vnímání chutí a proto se může stát, že co chutná mně, nemusí chutnat vám.

Sparkling Vibes GIF

Jako první si řekneme, co nás čeká u všech tří kusů Sparkling Vibes stejného. V 60 ml Gorilla lahvičkách se převaluje 13 ml koncentrátu k namíchání. Lahvičky jsou čiré, s velmi letně laděným potiskem, na kterém je uvedeno vše podstatné. Tryska kapátka drží fest a nemá přílišnou tendenci k prolínání pod víčko. Po více než týdenním zaležení, jsou všechny tři liquidy v podstatě čiré, což je velmi fajn, nemají tendenci zabít vatu / žhavící hlavu  po pár tancích.

Berry Vibes

Nejprve se spolu podíváme na příchuť Berry Vibes. Dle slov výrobce se jedná o mix červených plodů s anýzem a kostkami ledu. První co cítím z lahvičky po přičichnutí je jednoznačně anýz, ovoce cítím jen zlehka.

Po nalití do kapáku a potažení se jako první ukáže chladivá složka, nedokážu rozlišit, zda se jedná o menthol nebo cooling, každopádně je jí dobře odměřené množství.

Berry Vibes

Hned v závěsu je vcelku výrazná jahoda a s ní červený rybíz. Přiznám se, že třeba vyobrazenou malinu v tomhle mixu nedovedu najít i kdybych se na hlavu stavěl. Co mě mile překvapilo je přítomnost anýzu, který se nesnaží ostatní složky zašlapat pod sebe, ale naopak je příjemně doplňuje. Rozhodně není chuťově tak výrazný jako při vůni.

Berry Vibes je vážně příjemná kombinace ovoce, rozhodně se v něm najdou milovnící Red Astaire
 

Mellow Vibes

Mix melounu, broskve a nektarinky? "Tak ale pojď mi!" Takový věci můžu. Než mi vychladne rozžhavený kapák, povíme si něco o vůni.

Po otevření lahvičky a přičichnutí, mě do nosu udeří vůně krásně zralých broskví a lehce chemická vůně melounu.

Melow Vibes

Co se chuti týká, tak zde rozhodně převládá šťavnatá sladkost broskve a nektarinka ji jen lehce doplňuje z dálky. Bohužel se mi meloun někam zatoulal, ale možná je to ta neuchopitelná složka chuti, kterou zde cítím, nedokážu ji přesně rozlišit. I Mellow Vibes jsou zachlazené, ale opravdu jen zlehýnka, jako by šel cooling jen okolo a lehce se o to ovoce otřel.

Mellow Vibes je dobré aroma, ale jak jsem se na něj těšil, čekal jsem asi o trochu víc. Rozhodně však neurazí na celodenní vapování.

Beach Vibes

No a poslední z Summer Vibes řady tu na mě čeká mix s názvem Beach Vibes. Kombinace manga, ananasu a kokosového ořechu. Přestože se o mně ví, že mango fakt nemusím, tak mu dám šanci a nebudu zbytečně zlý. Po otevření a klasickém očmuchání lahvičky cítím jako první vůni kokosu podbarvenou vcelku příjemným ananasem.

První co mě v chuti praští do jazyka je, nepřekvapivě, mango. Tohle ovoce si z nějakého důvodu umí sebrat primární podání chuti pro sebe.

Beach Vibes

Mango samotné je podbarveno chladivou složkou a kokos je upozaděn až na výdech. Ananas se někde vytratil a odmítá se ukázat bohužel. Po delší době bafání téhle příchutě se kokos ukazuje maličko výrazněji, avšak mango hraje prim do posledního dechu.

Beach Vibes ocení hlavně milovníci manga, já ho nedocením, hlavně pro již zmíněnou neoblíbenost manga všeobecně. Nicméně aroma to rozhodně není zlé, své příznivce si najde.

 

Summer Vibes

Celkové hodnocení

Jak zakončit recenzi Summer Vibes? Toť otázka. Léto se pomalu chýlí ke svému konci a já se docela těším až si, třeba během podzimu, léto připomenu právě řadou Summer Vibes.
Nejlepší mi přišlo Berry Vibes, tyhle receptury mám rád už od doby co jsem je okusil poprvé. Ideálka na léto. Obě další příchutě už lehce ztrácí. Každopádně děkuji za zaslání aromat přímo od TI Juice. A jdu pomalu spisovat řadu Pink, kterou si budete moci přečíst již brzy.