Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V ADAM'S VAPE Moon Milk

Ciao! Máme tu další novinku z dílny mistra Pastyříka, alias Adam´s Vape! Pojďme se spolu podívat na aroma nesoucí jméno Moon Milk.

Vezmu to hezky popořadě. Jak jsme už u Adam´s Vape zvyklí, můžete se těšit na neslintající origo Chubby Gorilla lahvičku s lehoulince šejdrem nalepenou etiketou, která vám řekne vše důležité o obsahu. V lahvince o objemu 60 ml se převaluje 12 ml koncentrovaný zlatavý dobroty.

Moon Milk

A co je vlastně ten Moon Milk? 

 Pojďme se mrknout na oficiální popis z webu Adam´s Vape:

Znáte ten pocit, když si unavení lehnete do postele a nemůžete usnout? Já v poslední době ano. Moje babička na to měla skvělý recept. Sklenici teplého mléka s medem. A protože si myslím, že ten hřejivý pocit teď všichni potřebujeme, trošku jsem na tom zapracoval a vylepšil to...

Mno nevím jak u Adama, ale na mě fungovalo mlíko s rumem a medem...když jsem dělal moc velkej kravál, dal děda prostě víc rumu a bylo hotovo.

... Velejemná vůně, kulatá a harmonická. Při potažení se vám ústa naplní komplexní nasládlou chutí medového mléka s karamelem, kapkou whiskey a jemně nahořklým mandlovým ocáskem. Při delším vapování se chutě propojí do příjemně smetanového dezertu, který si budete užívat celý den.

Táááák to by byl oficiální popis, za mě teda hodně cool a plnej příslibů, že tohle bude další podařená záležitost. Nechal jsem Moon Milk ležet poctivě sedm dní, tak jak je psáno na lahvičce a až poté zalil kapák. Opět testuji v Dead Drop RDA se Stifovic Green Mambou, jen místo klasický Puff vaty, do něj cpu nově Holy Fiber celulózu.

První co mám možnost vyzkoušet je vůně a za mě prostě a jednoduše med, med všude med. Perfektně podbarvenej karamelkou a lehkou vůní mandle. Už takhle po vůni mohu říct, že se jedná o velmi hutnou příchuť, u které se maličko bojím, že pro mě nebude na celodenní vapování.

Chuť

Co se chuti týká,tak se naštěstí nejedná o totálně těžkou záležitost a nečiní mi potíže ji vapovat delší dobu v kuse. V chuti se ukazuje velmi věrné mléko, perfektně odladěná karamelka mu dodává určitou hebkost. Butterscotch je velmi specifická sladkost, není to karamelka tak jak ji znáte z obchodů. Je lehká, sametově sladká, ale nemáte pocit, že vám vytahá zuby z huby tak, jak to umí cokoli podobného. V podstatě bych takhle byl spokojenej.

Ale! Po chvíli se začíná objevovat chuť medu, která mi v kombinaci s mlékem trochu připomíná výluh z Cheerios medových kroužků.

Med má obecně v liquidech dosti specifickou chuť a na výdechu výrazné aroma, které se nedá zařadit mezi hezky vonící. Zde je tomu jinak! Možná to bude kombinací s mlékem a karamelem, ale zde je med lehounký, libě vonící a příjemně chutnající. Žádný težký medový overkill. No a ona pomyslná třešnička na dortu je mandle.. Je tu, alespoň dle mého, zastoupena jen velmi zlehka, ale o to víc ji to sluší. Je to holka stydlivá a ukáže se mi jen občas, což je docela zajímavý. Holky se mi většinou neukazují vůbec, hehe.

Adame...co s tebou? Začínám si připadat jak zaseklá gramodeska s těma procentama co ti dávám… Zas je to přes 90….

Moon Milk si zasloužil díky komplexnosti 93%, protože umíchat něco takovýho fakt není sranda.. Dobře ty!

PS: I kočky by kupovaly Moon Milk 

Rufus