Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V ADAM'S VAPE Red Fruit

Ciao! Už mi nějak docházejí nápady na úvodní oslovení na začátek recenze. Kdo si má pořád něco vymejšlet (TY? - pozn. redakce), když výrobci sekají novinky jako Baťa kdysi cvičky...

Každopádně mám tu další novinku od Adam's Vape. Nese název Red Fruit a je to, vážení přátelé, naprostá střela!

Red Fruit

rudé vovoce

Jde o letní kombinaci svěžího ovoce, kterou do těhle parných dní prostě potřebujete. Na tečkách máme: Vodní meloun, červené jablko, maliny, jahody... Prostě hromada velmi chutného ovoce v originální 60 ml Chubby Gorilla lahvičce, to už je tak nějak otřepaná fráze. Ale je vidět, že se Adam drží kvalitních věcí, které fungují na výbornou a nehledá za každou cenu kličky, kde ušetřit / vyždímat pár kaček navíc.


Co o svém výtvoru říká sám autor? Tentokrát se nějak rozpovídal, však?

Vůně příjemně svěží, na začátku vás překvapí výrazné aroma jablek odrůdy Jonagold, které se mísí s nasládlým vodním melounem. Při potažení si užijete sladkou a šťavnatou chuť melounu, lehkou kyselost jablek a malin se svěžím ocáskem zralých jahod. Kombinace tropického melounu s červeným ovocem ze zahrady vás zaručeně překvapí a výslednou chuť si budete chtít užívat celý den. Melounový liquidy zpravidla znamená, že dostanete příchuť melounové žvýkačky. Jak taky udělat chuť melounu, že? Vždyť je to jen sladká voda. Já to zkusil a myslím, že se mi to fakt povedlo. Kombinace tří druhů melounu s typicky červeným ovocem zaručuje plně šťavnatou chuť s jemnou kyselostí, které se nebudete chtít vzdát.

Doba, kterou Red Fruit potřebuje k zaležení je 5 dní.

Nebudu lhát, pět dní jsem to nevydržel... Vlastně ani 5 minut... Hned po namíchání na 60/40 VG/PG a na 18mg putoval liquid do tanku.

Tahle záležitost totiž naprosto fantasticky voní. Na první dobrou jsou skutečně cítit jablka. Jaká je to ale odrůda, to fakt netuším. Jestli jsou to Jonagold, Goldeny, Aničky nebo maliňáky?... Jakože prostě jablka a hotovo. V závěsu za vedoucím ovocem se veze sladká, věru autentická malina. Meloun celé vůni dodává, abych tak řekl, charakter, který celou kombinaci podtrhuje a dodává ji vykřičník.
Každopádně, vůně je skvělá, ale jen tou se mi ještě nepodařilo získat potřebné poznatky do recenzí.

Takže Red Fruit putoval do Dvarwa .... a od té doby v něm zůstal.

rudá ovocná
Barva liquidu je lehce zlatavá, úplně neškodná není ale build friendly ano

Začátek potahu se nese ve znamení perfektně zralého vodního melounu. Naprosto skvělého melounu. Takovýho toho perfektně zralýho svatýho grálu v zelenožlutý šlupce, co člověk trefí jednou za léto. Možná dvakrát, když trefíte po 4h klepání na různé melouny v obchodě, ten nejlepší.

Další na jazyku je nebývale sladká malina. Možná bych řekl, že je použitá maličko jiná, než jakou dal Adam do Garden Fruit, ale to může být jen zdání ovlivněné ostatním ovocem, zubem času a nebo prostě dnešním obědem.

Celkový dojem pak dotváří lehoučká chuť jahody, kterou jste v půlce léta urvali babičce (nebo protivné sousedce) na zahrádce. Připadá mi, že je tam jen lehce na konci potahu a není ji moc, ale bez ní by tenhle mix nebyl kompletní, komplexní a ani zdaleka tak perfektní.

Jediné, co bych v dnešních dnech kdy je pětatřicet stupňů ve stínu ocenil, je špetka coolingu. Ani ne mentholu, ale vyloženě coolingu. Říkám si, že by bylo velmi fajn Red Fruit lehce osvěžit, ale tak jak je teď je fakt skvělý.

Každopádně...Každopádně si u mě Red Fruit zasloužil 96%, za mě je to prostě m*da, kterou jsem nedal z pusy

Smekám klobouček.. Tohle je fakt pecka!