Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V INFAMOUS "M.I.L.F. Shake"

Ahoj, konečně jsem se dostal k něčemu pořádnému. Dneska spolu mrknem na pořádnou MILFku...teda..na její variantu jahodového milkshake. Nevím jak vy, ale já když slyším výraz "milfka", tak automaticky naskočí Stifflerova máma (nemyslím mámu plešatého pána z Bělehradské). Dnes zjistíme jestli je M.I.L.F. Shake alespoň z poloviny tak dobrej, jako byla ona.

Po Midget Fetish a Dvarwovi, kteří oba spadají pod „malé věci“, tu mám něco podle svého gusta.

M.I.L.F. Shake se prodává jako klasický 120 ml shake and vape. V origo Chubby gorilla lahvičce se převaluje 12 ml aromatu které naprosto brutálně voní….. chemickou jahodou… skvělý. Fakt jo.

Ale nesmím jako recenzent házet hned flintu do žita! Zvlášť když ofiko popis zní nějak takhle:

Jahodový milkshake jako variace na legendární Mother's Milk v podání Infamous! Šťavnaté kousky čerstvých zahradních jahod, rozmixované s vyšlehaným mlékem tvoří kombinaci, která vás vynese do nebes. Jemně sladká, perfektně jahodová a krémová chuť přetrvá ve vašich ústech a donutí vás potáhnout si znovu a znovu.

Nechal jsem tedy Milfku hezky ležet namíchanou a vrátil se k ní za nějakých 14 dní.

Po 2 týdnech už je to sakra o něčem jiném. Vůně jahod se otočila k příjemně věrným jahodám, které zlehka podbarvuje vůně mléka se špetkou vanilkové zmrzliny. Hodně mi to připomíná v popisu zmíněný Mothers milk V2, fakt jo. Škoda, že nemám přímé porovnání dvou lahviček vedle sebe.

Mně ale víc zajímá jak M.I.L.F. Shake chutná, koho by zajímalo jen jak to voní když to může i vyhulit, žejo… 

milfka

 

Takže jak?

Zakapal jsem hojně svůj Dead Drop RDA s green mambou od bosse Pražské Jednorožčí Farmy a pořádně si potáhl… 

Chuť mě doslova posadila na pr#el.

Fakt věrná jahoda - jak právě utržená z Vraňan, která se naprosto perfektně snoubí s mlékem, vanilku v chuti ucítíte jako nedílnou součást kompletu. Sice ji Infamous nikde neuvádí, ale je mi jasný, že jí tam troška je. Mléko je velmi jemné chutí, přesto fakticky docela hutné - prostě jak selské / farmářské. Žádné odtučněné, konzervované a v akci za 11,90 Kč.

Celé dohromady to dává po čertech dobrý výsledek. Všechny chutě cítíte krásně po celou dobu potahu a ke konci výdechu se ukáže příjemně výrazná sladkost. Nikoliv však přestřelená, jako tomu bylo například u řady Milkshakes od Eco Vape LTD, které už se neprodávají. Po každém potahu si ještě párkrát zamlaskáte pusou a potáhnete znovu.

Tenhle kus - M.I.L.F. Shake od Infamous jde do mých Top 5 sladkých příchutí.

98%!