Přejít k hlavnímu obsahu

Recenze Uwell Caliburn - TENET

Dnééééés, se podíváme zpááátky do minulosti na tóóóóó, jak v Uwellu vymysleli Caliburn Tenet.
 

 

TEnet

Vrchní markeťák Uwellu:

„Je to patný pané, Caliburn už dokonalej ve verzi X. Jiná se už nedá vymyslet. Caliburn X být top a my nemít co novýho nabídnout! Gé dvojka mít plný sklady a my nevědět jak prodat!“

Vrchní designér prohlásí oblígátní „Podrž mi to pivo!“ a švihne Caliburnem G2 o zeď až se rozlítne na dvacet kousků. Vezme pár šroubků, černou a bílou fixu, něco chvíli kutí a za pět minut se vítězoslavně otočí a drží v ruce Uwell Caliburn Tenet

Dnes to vážení přátelé nebude ani tak recenze, jako spíš rychlý a krátký představení téhle „novinky“. Ono tu totiž nějak není moc o čem dalším psát. Když se podíváte na recenzi na Caliburn G2, kterou jsem před delší dobou psal, dostanete naprosto perfektní informaci i o Tenetu. Stejná zůstala baterie o kapacitě 750mAh, cartridge, výměnné hlavy, vibrace a USB-C nabíjecí port.

Co je zde nové, je zamknutí tlačítka dvojklikem. Zamknete si tlačítko a můžete vesele tahat dál, protože podtlakový spínač funguje sám  za sebe.

Po designové stránce musím uznat, že Uwell Tenet vypadá velmi pěkně (subjektivní dojem). Docela by se hodil do nějakého cyberpunkového nebo post-apokaliptického světa, kde by seděl jak prd.. na hrnec do kapsy nějaký uniformy.

Jediné co tu asi stojí za speciální zmínku je jeho balení, které je vskutku unikátní. Malý plastový „kufřík“ místo krabičky. Najdete zde žhavicí hlavu, USB-C kabel, manuál a samotný Tenet s cartridgí. No konečně mrkněte sami.

TenetTenet

Hodnotit asi nemá moc smysl, protože tohle by tu běželo jak zaseklá gramodeska. Nicméně nutno říct, že Tenet se mi po designové stránce docela líbí.

Toť vše.