Přejít k hlavnímu obsahu

Světový den vapingu 2021, uběhni svou míli!

Běh GoTheExtraMile se bude konat ve Světový den vapingu, který připadá na 30.5.2021 den před Světovým dnem bez tabáku. Výzvu letos vyhlásila Světová asociace vapingu (WVA) aby se zdůraznily a oslavily zdravotní výhody elektronických cigaret. „Ukažme světu, čeho může vaping dosáhnout,“ říká ředitel WVA Michael Landl.

Naše redakce výzvu přijímá, připojte se k nám, běžte nebo alespoň ujděte jednu míli a sdílejte svůj běh s ostatními. Pomozte nám i vy šířit pozitivní povědomí o vapingu.

Světová asociace vapingu  říká, že po celém světě zesiluje hlas vášnivých vaperů a dává jim sílu, aby změnili své komunity. 

Výzva GoTheExtraMile se bude konat celý měsíc květen jako předehra ke Světovému dni vapingu. Kvůli omezením COVID se bohužel nemůžeme setkávat osobně. Tak WVA naplánovala virtuální běh, abychom mohli ukázat, jak jsou fit vapeři jsou. Každý se může zúčastnit a nahrát svůj běh s obrázkem a ukázat světu jak vaping může měnit životy.

Během měsíce května si můžete zaběhat nebo ujít pár kilometrů. Sdílejte svůj běh na sociálních sítích pomocí hashtagů:

#RunVaperRun & #WorldVapeDay

Máme šanci bojovat s mylnými představami o vapingu, společně jako komunita, připojte se k nám!

Vyvrcholením celé výzvy a cílem Světového dne vapingu je zdůraznění výhod elektronických cigaret a snižování škodlivých dopadů tabáku obecně. WVA říká, že jde o poselství pozitivních zpráv o vapingu a zaměření se na dobro, které elektronické cigarety společnosti přináší.

Musíme se společně pokusit o to, aby si Světová zdravotnická organizace (WHO) uvědomila, že se mýlí a uznala, že je vaping důležitým nástrojem ke snížení počtu úmrtí v důsledku kouření tabáku.

Světový den vapingu je možnost jak se setkat, abychom si promluvili o všem co se ve vapingu děje. Oslovíme špičkové osobnosti z vapingového světa, abychom zjistili, co za poslední rok dělali.
 

e-cigareta běh

Zdroj: WVA