Přejít k hlavnímu obsahu

VApril, kampaň zaměřená na spotřebitele, která povzbuzuje kuřáky, aby v průběhu dubna přešli na vaping.

VApril, který každoročně v průběhu měsíce dubna organizuje UK Vaping Industry Association (UKVIA) již čtvrtým rokem po sobě, je silně podporován zdravotnickými subjekty, jako je Public Health England (PHE), a také vapingovým průmyslem.

Kvůli současné pandemii koronavirů a lockdownu musela být loňská kampaň prezentována online, aby mohla oslovit kuřáky. Podobně bude probíhat i letos. Bude zahájena webinářem, který je zdarma pro členy i nečleny UKVIA.

Účastní se jí renomovaní odborníci se zaměřením na vaping jako je: Clarence Mitchell, John Dunne, Mark Pawsey, Patricia Kovacevic a Clive Bates. Panel se zabývá především tím, jak se vapingový průmysl za posledních 12 měsíců přizpůsobil různým výzvám. Také tím proč je důležité pokračovat v informování společnosti o bezpečnějších alternativách kouření, uvádět stávající dezinformace na pravou míru a zároveň povzbuzovat kuřáky aby přešli na vaping.

O společnosti VApril


Každý, kdo má zájem o více informací o kampani VApril, může získat přístup k informacím a radám nebo požádat přímou podporu při přechodu na vaping, může navštívit stránky www.vapril.org.

Kuřáci, kteří navštíví web, si mohou stáhnout speciální příručku „Jak přejít na Vaping“ a případně klást otázky online přímo odbornému panelu. Stránka nabízí řadu skutečných životních příběhů bývalých kuřáků, kteří změnili své životy tím, že začali vapovat a obsahuje také vaperův průvodce řešením koronaviru.